Люди Фото

У Будапешті та Відні пройшла «Summer School Dyplomacy 2018», де взяли участь двоє франківців

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Один з найкращих студентів ІІІ курсу університету Короля Данила Олександр Невгамонний та директор коледжу УКД Інна Варварук (Данилюк) взяли участь у літній школі «Summer School Dyplomacy 2018», що відбулася в Будапешті та Відні.

Інтерактивна програма школи допомогла франківцям відвідати американський куточок при Університеті Корвіна, повідомила прес-служба вишу.

«Особливе зацікавлення учасників літньої школи викликав робочий візит до посольства України в Угорщині, на якому пані посол ознайомила нас з практичними аспектами роботи дипломатичної служби та Штаб-квартири ООН у Відні. Для мене це була перша така поїздка. Я отримав новий досвід та завів знайомства з цікавими людьми, зокрема з послом України в Угорщині Любов’ю Непоп. Дуже сподіваюся, що це не остання моя подорож», ‒ розповідає студент Олександр Невгамонний.

А викладач Інна Варварук зазначає:

«Ця поїздка стала великою мотивацією для вивчення та удосконалення мовних навичок з англійської мови. У такі моменти розумієш, що без знання іноземної мови світ для тебе закритий».

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.