Люди

Сучасні книги для підлітків

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У наш час, коли діти переважно візуали, заохотити їх до читання досить складно. Але є гарна новина. Зробити це легше, якщо ви пропонуєте своїм читати якісну літературу. В асортименті Видавничого дому «Школа» є цілі серії книг. Є навіть спеціальні акції, коли їх можна придбати з величезною знижкою. А наприклад, якщо ви купуєте серію «Часодії» письменниці Наталії Щерби в комплекті, разом із набором книг як подарунок ви отримаєте шкіряний браслет.

«Заговори, щоб я тебе побачив»

Бородатий дядько Сократ мав рацію. Мовлення — це те, що може допомогти вам звернути на себе увагу інших. А може й навпаки — відвернути людей від вас. Тому пропагуйте естетику читання своїм дітям. Даруйте їм книжки й посібники. Нехай вони тренують мовленнєві навички, адже це стовідсотково згодиться у житті. Бо як навчає Біблія: «Привчай юнака до дороги його, і він, як постаріється, не уступиться з неї» (Прип. 22:6)

Смачна книжкова «страва» — наших рук справа

Літературу для підлітків купити — це вам не поле перейти. Треба уважно прислухатися до своєї дитини. Можливо, їй не вистачає пригод, впевненості у собі, цікавого спілкування? Через бесіду з нею ви можете віднайти те, що цікавить вашу дитину та «втамувати її спрагу» корисною книжкою. Вибір необхідної літератури спрощений завдяки спеціальній навігації на офіційному сайті видавництва «Школа». Ліворуч є зручна панель каталогу з розділами. Ви можете підібрати те, що вам потрібно, за такими критеріями: автор, обкладинка, вік і, звісно ж, ціна.

Читання, як кохання

Цікаві книги для молоді, як старі фотографії — хочеться знов і знов їх передивлятися. Видавничий дім «Школа» радить підліткам та їхнім батькам читати. Бо це:

  • Корисно, як смузі зі селери. Читання розвиває мозок, збагачує словниковий запас та поліпшує процес мислення. Ви це й самі знаєте.

  • Інвестувати в майбутнє своїх дітей не завжди означає купувати нафтові поклади. Ви можете дати своєму синові чи доньці набагато більше, якщо просто будете разом обговорювати прочитану літературу.

  • Фісташкове чи полуничне? Вибір книжок — наче вибір морозива: ми орієнтуємося на свій смак. Це може бути фентезі чи пригоди, любов та драма, філософія та наука.

  • Lego для мозку. Читання розумних книжок формує правильний світогляд. Пригадайте, що Альберт Ейнштейн мав у своїй бібліотеці вісім тисяч примірників різної літератури.

  • «Мойсей» Шевченка чи пост у твіттері? Література, незалежно від її якості, розвиває художній смак. Ви, напевно, знаєте, що Чарлі Чаплін дивився фільми В категорії, щоб навчитися відрізняти шедеври кіно від непотребу. Так само і з книжками.

Зекономити на літературі з підготовки до ЗНО

Книжки для підлітків українською мовою мають певний бонус — додаткова підготовка до ЗНО. Правопис слів, фразеологізми, пароніми — усе це буде запам’ятовуватися дитиною краще, ніж нудні правила на вживання апострофа та тисячі винятків із них. До того ж, і останнє завдання на ЗНО — написати твір на зазначену тему — не стане складним для підлітка. Адже його словниковий запас буде збагаченим, а правопис та орфографія досконалими. І все це завдяки книжкам.

Сучасні книги для підлітків купити ви зможете на офіційному сайті видавництва «Школа». А якщо ви не з Харкова, завітайте до книжкових крамниць вашого міста або до офіційних представників Видавничого дому «Школа». Та пам’ятайте: лиш той, хто добре вибирає, залишається задоволеним. Нумо вибирати кращі книжки!

Comments are closed.