Люди Фото

Студентка медуніверситету зайняла друге місце на всеукраїнській олімпіаді з лабораторної діагностики

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Минулого тижня у Харкові, на базі Національного фармацевтичного університету, відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Лабораторна діагностика».

Всього за перемогу в олімпіаді змагалися 28 студентів із семи вищих навчальних закладів України, пише прес-служба франківського медуніверситету.

В олімпіади брали участь були студенти з Франківська: з четвертого курсу фармацевтичного факультету Маріанна Кос і Анастасія Сандуляк (фармацевтична секція), а також студенти шостого курсу медичного факультету Мар’яна Купчак і Вікторія Маланчук (медична секція). Керівник групи — доцент кафедри клінічної фармакології і фармакотерапії Світлана Калугіна. Маріанна Кос здобула друге призове місце та отримала диплом. Подяки отримали також доценти кафедри.

Як розповідає Світлана Калугіна, на церемонії відкриття олімпіади був представлений своєрідний символ олімпіади — капсула, що символізує єдність медичної та фармацевтичної науки і впровадження медичних технологій у процес діагностики та лікування.

Конкурсні завдання олімпіади охоплювали питання за тематичними блоками для студентів фармацевтичних та медичних факультетів. Олімпіада проводилася у два тури. У першому турі конкурсанти виконували теоретичну частину роботи, у другому – практичну частину. У перерві між турами для учасників олімпіади для учасників організували екскурсію у Центральну науково-дослідну лабораторію НФаУ.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.