Люди

Savka band зібрав аншлаг на благодійному концерті у Франківську (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У суботу, 2 лютого, в Івано-Франківській обласній філармонії розпочався благодійний концерт “Savka band збирає друзів”.

Усі виручені кошти передадуть на допомогу 9-річному Радомиру – хлопчик із неврологічним захворюванням потребує лікування за кордоном.

Під час концерту буде представлено 27 номерів. Виступатимуть родинні ансамблі з Чернівців, Львова, Києва та Франківська.

“Наша найбільша цінність – сім’я. Тож цього разу ми вирішили зібрати творчі сім’ї і зробити спільний благодійний різдвяний концерт на славу Божу і допомогу ближньому”, – повідомили організатори.

Зал набити вщент, всі квитки викупили ще за кілька днів до концерту.

“Ми всі прийшли сюди сьогодні для того, щоб Радомир ходив на своїх ногах”, – зазначила Людмила Лінник перед початком концерту, а відкрив захід Данило Савка.

Нагадаємо, бенефіціар благодійного концерту – Радомир. Йому 9 років, і хлопчик потребує кваліфікованої реабілітації.  Його чекають в центрі Health In Motion Rehabilitation в Канаді http://healthinmotionrehab.com. П’ятитижневий курс реабілітації, переліт та проживання коштують 29 тисяч доларів. Більше про Радомира можна прочитати на офіційній сторінці Радюся або довідатися в його мами Виктория Пантази.

Реквізити для надання допомоги Радомирчику:Карта ПриватБанк 4149 6293 0038 6836 Пантазі Вікторія.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.