Відео Газета Люди

Руслан Ілюк та Мишко Адамчак стали людьми тижня за версією “Репортера”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Цього разу «Репортер» відзначає франківців Руслана Ілюка й Мишка Адамчака. Вони оновили, адаптували під сьогодення відому колядку «Сумний Святий вечір». В їхній інтерпретації вона розповідає не про 1946 рік, а про війну на сході України.

Відео з колядкою набрало у соц­мережі 80 тисяч переглядів за неповну добу. У вівторок 8 січня було вже 175 тисяч. Ілюк

Ідея актуалізувати текст з’яви­лася в Руслана Ілюка 4 січня. Слова написав Василь Криворучко. Вже назавтра музиканти записали пісню, 6 січня змонтували і ввечері готовий твір можна було подивитися та послухати в інтернеті. Для відео використали документальні кадри з архівів «Азову» і «Донбас-Україна».

Читайте: Михайло Смушак – людина тижня за версією “Репортера”

«Війна живе у нас в серці, у мене й Мишка, – каже Руслан Ілюк. – Завдяки цьому відео ми побачили, що людям не байдужа війна, про неї не забули. І цією колядкою ми не хотіли навіювати жаль, а прагнули нагадати, що є люди, які воюють, і що вони повернуться. Але все одно сумно, коли сім’я збирається на Святий вечір, а за столом немає батька, брата чи сина. Тому ми хотіли передати цей сум, але з надією, що все буде добре».

"СУМНИЙ СВЯТИЙ ВЕЧІР"…Руслан Ілюк & Мишко Адамчак (КОРАЛЛІ)ХРИСТОС НАРОДИВСЯ! СЛАВА УКРАЇНІ!

Posted by Ruslan Ilyuk on 2019 m. sausio 6 d., sekmadienis

Ілюк – волонтер і ведучий на радіо «Західний полюс». Разом з іншими Руслан бере участь у проекті «Пісні, народжені в АТО» – музичному фестивалі для військових-музикантів. У рамках фесту 12-14 січня організовує перший всеукраїнський з’їзд у Верховині, щоб військові та волонтери відпочили та ближче познайомилися з гуцульською колядою.

Мишко Адамчак – музикант відомого франківського гурту «КораЛЛі», де він співає, грає на сопілці та клавішних. Крім Михайла, до гурту входять ще четверо хлопців, грають рок з елементами етно. «КораЛЛі» на сцені вже понад 10 років. До речі, музиканти випустили тематичну збірку «Рок-коляди до Різдвяних Свят», до якої увійшли чотири композиції.

Крім музики, Адамчак ще й волонтер у медичному батальйоні «Госпітальєри», парамедик-водій. Медичної освіти у Михайла немає, але він пройшов потрібні вишколи, тренінги. Був на Донбасі – у Мар’їнці, Авдіївці, Красногорівці. І, незважаючи на війну, встигає займатися музикою.

Читайте: Лінник, Качурова, Стецик, Федорків – люди року за версією «Репортера»

«Просто в один момент нічого не може завершитись, так само і війна. Та це не означає, що треба сідати і плакати. Важливо працювати – і працювати наполегливо – результат буде, я в цьому впевнений», – каже Мишко.

Їхня колядка, крім того що дуже актуальна, ще й зроблена справді добре, якісно. Подивіться, не пошкодуєте. Війна триває, забувати про це не можна. І важливо, щоб люди – і на фронті, і в тилу – залишалися людьми. Коли ще про це нагадувати, як не на Різдво?

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.