Люди

Прикарпатський університет презентували на Міжнародній виставці в Шанхаї

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Нещодавно на Міжнародній виставці «China International Import Expo 2018» у Шанхаї в рамках офіційної програми роботи Національного стенду України на семінарі послуг із здобуття вищої освіти в Україні відбулася презентація Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Її провела викладач університету з китайської мови, старший викладач кафедри загального та германського мовознавства Ірина Ілійчук, пише Репортер з посилнням на сайт ПНУ.

Університет взяв участь у Міжнародній виставці завдяки партнерству з Українським Інститутом Міжнародної Освіти.

У цьому масштабному заході, зорієнтованому на імпорт до Китаю різних товарів та послуг, на напрямку освіта та туризм Прикарпатський університет представив свої послуги із здобуття вищої освіти.

Під час презентації Прикарпатського університету основна увага зверталася на міжнародну освітню та наукову діяльність. Зокрема, розвиток китаїстики, участь у проектах та грантах.

Варто зазначити, що з 2016 року Прикарпатський університет є членом міжнародної університетської спільноти “Один пояс – один шлях” (“Великий шовковий шлях”). Також налагоджена двостороння співпраця з Центральною академією мистецтв м. Пекін (КНР), Тяншунським класичним університетом (КНР). За підтримки Інституту Конфуція Київського національного лінгвістичного університету в Прикарпатському університеті цьогоріч відкрито Центр китайської мови і культури. Сьогодні більше семи десятків студентів вивчають китайську мову як другу іноземну.

Представник університету Ірина Ілійчук мала зустріч з місцевою владою міста ФуДжоу, в ході якої йшлося про наміри двосторонньої співпраці між Прикарпатським університетом та університетами міста.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.