Люди

Прикарпатський письменник отримає президентську стипендію

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Комісія з відбору кандидатів на здобуття стипендій Президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва відібрала 217 заявок.

Про це повідомляється на офіційному сайті Мінкульту.

Комісія розглянула 245 заявок, серед яких у сфері музичного мистецтва – 88; образотворчого мистецтва – 58; молоді письменники – 31; у сфері кіномистецтва – 24; у сфері у сфері театрального мистецтва – 17; у сфері хореографічного мистецтва – 15; у сфері естрадно-циркового мистецтва – 12.

Також зазначається, що за результатами проведеної роботи комісія ухвалила рішення щодо призначення стипендій Президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва 217 кандидатам.

Серед письменників, які отримають стипендію, прикарпатець Олександр Букатюк. Ознайомитися зі стипендіатами можна на сайті міністерства.

Нагадаємо, раніше Букатюк став лауреатом Івано-Франківської міської премії імені Івана Франка у номінації «література», за поетичну збірку «Мадонна Майдану (очікування Різдва)». Також він лауреат фестивалю поезії «Підкова Пегаса» (2018).

Як відомо, минулого року президентську стипендію отримали 78 молодих митців.

Як повідомлялося раніше, у січні 2018-го року президент Петро Порошенко затвердив положення про порядок призначення стипендій для молодих письменників, а також митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.