Люди

Професор ПНУ Володимир Лущак отримав премію “Лідер науки України. Web of Science Award” (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Професор Прикарпатського національного університету Володимир Лущак, єдиний серед науковців Прикарпаття, вже вдруге став переможцем премії “Лідер науки України. Web of Science Award”. Цьогоріч – у номінації “Найбільш цитований дослідник”.

Церемонія нагородження відбулася 11 квітня у великому конференц-залі Національної академії наук України, пише сайт МОН. Престижну премію в Україні вже вдруге вручає разом з МОН, НАН та МОЗ міжнародна видавнича компанія «Clarivate Analytics», якій належить платформа Web of Science.

Премією “Web of Science Awards Ukraine 2018” нагороджені дев’ять українських вчених, 14 вишів та наукових установ, а також один журнал за їх вагомий внесок у розвиток вітчизняної науки.

До теми Викладача франківського вишу Володимира Лущака визнали одним з кращих вчених України

Науковців відзначили за найбільшу кількість наукових робіт, опублікованих в 2008-2017 роках. Серед українських видань премію отримав журнал з найбільш впливовими дослідженнями. Установи ж нагороджували за найбільшу кількість високоцитованих статей, за найкращі публікаційні стратегії, за найбільшу кількістю наукових праць, опублікованих у співпраці, та за кількістю публікацій загалом.

Нагадаємо, що у 2016 році професор університету, доктор біологічних наук, завідувач кафедри біохімії та біотехнології факультету природничих наук, заслужений діяч науки і техніки України Володимир Лущак став переможцем премії “”Лідер науки України 2016. Web of Science Award” в номінації «Вчений України. За значні успіхи».

Премії «Web of Science Award 2018» були вручені в 7 номінаціях.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.