Люди Соціум

Попрацюємо іншого дня, – Марцінків пропонує продовжити святкування Різдва і на 8 січня

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Цьогоріч 7 січня припадає на понеділок, тож в Україні цей день буде державним вихідним, як і Святвечір, який припадає на неділю. Відтак, вихідними мали бути 5-7 січня.

Однак, міський голова Франківська Руслан Марцінків вважає, що треба відпочити і 8 січня – пропонує відпрацювати цей день в суботу, 5 січня. Мовляв, “ми не маємо в свято йти до роботи”, пише «Репортер».

До теми: Три мільйони на свята. Як Франківськ гулятиме у грудні й січні

“На Різдво, 8 січня, будемо відпочивати. Таке рішення прийняли на місцевому рівні й рекомендуватимемо організаціям відпрацювати цей робочий день в суботу, 5 січня, – повідомив Марцінків у Facebook. – Якщо Київ не хоче відзначати Різдво, то не значить, що й ми в свято маємо йти до роботи. Різдво – то час, який слід провести з родинами, піти до церкви! А попрацюємо іншого дня”.

У період новорічно-різдвяних свят для франківців і гостей міста буде купа цікавого і не дуже – аби не засидітися за святковими гощеннями, на людей подивитись і себе показати.  «Репортер» вибрав для читачів найцікавіше, куди варто піти – і безкоштовно, і за гроші.

Зокрема, 8 січня у монастирі Христа Царя архієрейською божественною літургією за участі Володимира Війтишина розпоч­неться Х Міжнародний різдвяний фестиваль «Коляда на Майзлях».

Читайте також: Франківськ гуляє до Йордана: куди піти, щоб врятувати шлунок (ПРОГРАМА)

Нагадаємо, на проведення заходів до Дня святого Миколая від департаменту культури ФОП Іван Галаса отримав 80 860 грн, на фестиваль «Новорічні витребеньки-2019» – 41 200 грн, на «Новорічну ніч-2019» – 98 860 грн, а на фестиваль «Коляда на Майз­лях» – 141 380 грн.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.