Люди

Помер єпископ Івано-Франківський та Коломийський Тихон (Чижевський)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
14 липня 2018 року після тривалої хвороби, під час перебування в Греції, помер керуючий Івано-Франківською єпархією єпископ Тихон (в миру – Степан Васильович Чижевський), повідомляє  Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Єпископ Тихон віддав служінню Православній Церкві 45 років свого життя. Він народився 1947 року в селі Малятинці Кіцманського району Чернівецької області.

Священний сан майбутній святитель прийняв у Смоленській єпархії від рук єпископа Смоленського і Вяземського Феодосія (Процюка), адже радянська влада перешкоджала його рукоположенню на Батьківщині. 17 червня 1973 року він став дияконом.

У березні 1990 року в Свято-Тихонівському монастирі пострижений у чернецтво з ім’ям Тихон. Був настоятелем Свято-Миколаївського собору м. Сан-Франциско (США). У жовтні 1991 року возведений у сан ігумена.

27 грудня 2014 року у храмі Всіх святих на території митрополичої резиденції у Феофанії (м. Київ) Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив його чин наречення у єпископа.

Владика Тихон чотири роки був архіпастирем на Прикарпатті. Чин поховання єпископа Тихона (Чижевського) очолить митрополит Чернівецький і Буковинський Мелетій. Тимчасове керування Івано-Франківською єпархією доручено архієпископу Львівському і Галицькому Філарету.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.