Люди Фото

Перед франківськими студентами виступив директор з питань поліції штату Нью-Йорк

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Відкриту лекцію на тему «Свобода: Конституція США: Конституційні права людини» для студентів Університету Короля Данила прочитав днями сертифікований штатний директор з питань поліції штату Нью-Йорк, магістр державного управління Данило Дичковський.

Він працює в офісі шерифа округу Ері (Нью-Йорк). Лектор добре орієнтований в суспільно-політичному житті України, тому акцентував увагу студентів на розумінні цінностей свободи, суті захисту прав громадянства перед державними інститутами, важливість взаємодії поліції, юридичної гілки влади та суспільства, інформує прес-служба університету.

Особливістю лекції також було те, що вона проводилася англійською мовою, а чудовий переклад забезпечили Лідія Цимбаліста та новостворене студентське бюро перекладів. Студенти мали змогу почути та обговорити питання державного управління, важливість свободи суб’єкта для становлення справжньої демократії.

«Запрошений Університетом Короля Данила спікер окрім того, що коротко розглянув з нашими студентами зміст основних поправок до конституції США, поділився ще й власними професійними таємницями у сфері державного управління.

Для глибшого та всебічного опанування необхідних навиків, відповідно до обраних студентами спеціальностей, дуже важливим є професійне спілкування з фахівцями інших країн. Така практика вже стала в нашому університеті доброю традицією, якою ми дуже пишаємося», – зазначає проректор з міжнародних зв’язків УКД Тетяна Рудак.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.