Люди

Небайдужих просять допомогти врятувати батька франківської волонтерки Орести Возняк

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У батька франківської волонтерки Орести Возняк, засновниці Освітньо-благодійний проект “ЯНГОЛИ ПОРУЧ”, нещодавно стався інсульт. Зараз чоловік потребує продовження лікування, на жаль, такі кошти для самої сім’ї непідйомні.

Прохання про допомогу розмістила у мережі громадська діячка, волонтерка і просто подруга Орести Людмила Лінник.

«На сьогодні Кулиняк Тарас Петрович (1954 р.н) – тато Орести – знаходиться в реанімації обласної лікарні. Він переніс надскладну операцію успішно. Робили трепанацію черепа. Було видалено 80 мл крові. Пан Тарас зараз без свідомості, стан важкий. Очікується ще одна операція, – написала вона. – Лікарі кажуть, що є добрий прогноз, але результатів можна дочекатись лише за 2 тижні реанімації. Ставлять дренаж в шию, щоб пан Тарас міг дихати».

Щоденно на ліки потрібно не менше 1 500 грн. Це понад 20 000 грн на два тижні…

«Знаю, що Оресті дуже складно просити допомоги. Бо вона звикла допомагати іншим, а не звертатися до людей для себе. Але вірю, що зроблене добро мусить повертатися. Разом ми усе можемо! , – додала пані Людмила. – Родина Орести насправді живе дуже скромно. Батьки – пенсіонери. Ореста в декретній відпустці по догляду за двома донечками-двійнятами. Заробляє кошти на потреби родини тільки чоловік Степан! Ореста дуже багатьом допомогла і підтримала. І зараз наша з вами підтримка потрібна їй».

Просять вказати, що кошти для батька Тараса, бо на картку Орести часто переводять кошти для допомоги іншим людям.

Картка приватБанку:
4731 2191 1106 6183 Возняк Ореста Тарасівна

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.