Відео Люди

На Прикарпатті багатодітна мама з Луганщини просить не грошей, а роботи (ФОТО, ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У Зої Соловйової – шестеро дітей. Чоловік Дмитро два з половиною роки відвоював добровольцем в АТО. Нині допомагає доглядати дітей, намагається адаптуватися до цивільного життя.

Зоя – з Луганщини, а Дмитро родом із Долини. На Прикарпаття переїхали, бо була реальна загроза від сепаратистів. Сьогодні вони щомісяця платять по 8000 грн за будинок, який купили в Долині, пише “Репортер”.

Зоя Соловйова шиє на замовлення тканинні розвиваючі книжки. За допомогою такої книжки дитина вчиться рахувати, розвиває дрібну моторику. І сьогодні Зоя терміново потребує замовлень.

“Друзі, прошу дуже про репост, щоб я змогла вирулити ситуацію, –  пише вона у Facebook. – З вересня тягнуться негаразди – тут тобі і здоров’я дітей, і купа всього, ще й замовлень на книжечки немає. А до кінця січня конче треба назбирати, як для нашої родини, велику суму”.

За словами жінки, зараз їй без допомоги небайдужих людей, друзів не справитись.

А книжки справді гарні й корисні – впевнено стверджує “Репортер”.

Тут усі потрібні посилання – зголошуйтесь. 

Допоможемо?


Зоя Соловйова робить книжки виключно із якісних матеріалів – фетр, тканини, фурнітура. Розмір книжок: 10 х 10, 15 х 15, 20 х 20, 22 х 22 см – або за розмірами замовника. Сторінок – від двох до 12 і більше.

Терміни виготовлення – сторінка в день, плюс два дні на доведення до остаточного вигляду. Середня вага книжки – 300-500 г, ціна – від 600 грн.

Усі роботи можна подивитись на сторінці у Facebook «Майстриня Зоя Соловйова».

Важливо: готових робіт у майстрині немає, наперед вона не шиє.

Контакти: 095 780 69 59, 067 890 91 60, Viber +38 095 780 69 59,

email: d0678909160dmutro@meta.ua

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.