Люди

На полонині Ґорґан у Карпатах гуцульські ватаги встановили рекорд України (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В Івано-Франківській області, в селищі Микуличин, пастухи овець встановили національний рекорд України.

37 ватагів провели майстер-класи з виготовлення сирів та дегустації продуктів вівчарства.

Про це повідомляє відділ міжнародного співробітництва, туризму та інвестицій Яремчанського МВК у Facebook.

“У Микуличині під час свята “Полонинський клич” на полонині Ґорґан було встановлено рекорд України – “Найбільша кількість чабанів на полонині”. Представник Національного реєстру рекордів України Павло Горішевський повідомив, що 37 ватагів провели майстер-класи з виготовлення сирів та дегустації продуктів вівчарства. Це вже четвертий рекорд, встановлений під час XXV Міжнародного гуцульського фестивалю”, – йдеться в дописі.

Ще один рекорд України встановили на полонині «Перці» у селі Яблуниця на карпатському перевалі. Найдовша колона гуцульського гужового транспорту проїхала туристичним селищем – фіри, брички, фіакри вишикувалися на 109 метрів 20 сантиметрів.

Нагадаємо, в Яремче 21 липня відкрився міжнародний Гуцульський фестиваль.

У селі Татарів гуцули встановили рекорд України з найбільш тривалого виконання танцю аркан, який чоловіки витанцьовували понад годину просто неба. А у Ворохті найбільша кількість осіб одночасно вправлялася бартками.

Організатори фестивалю запевняють, що дощі у Карпатах для них не створюють жодних проблем.

28 липня в Яремче запланована фестивальна хода-єднання та конкурси, а 29 липня фестиваль урочисто закриють на великій сцені у середмісті Яремче. Святкові заходи завершить молодіжна дискотека.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.