Люди

На Косівщині школярам допомагали обирати професію

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Днями  на базі Кутського професійного ліцею провели ярмарок кар’єри . В заході взяли участь студенти ліцею, школярі Кутської, Старокутської ЗОШ І-ІІІ ст. та роботодавці району.

«Служба зайнятості проводить послідовну та системну профорієнтаційну роботу, – каже директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк. – Ярмарок кар’єри має на меті допомогти учнівській молоді обрати професію, а студентам – знайти своє перше місце праці».

Захід проводився в три етапи: перший – це презентації для школярів професій, за якими готує висококваліфікованих працівників Кутський професійний ліцей; другий – проведення майстер-класів для учнівської молоді студентами навчального закладу для демонстрації своїх навичок та вмінь; третій – презентація роботодавцями для студентів ліцею своєї діяльності.

Для школярів, які ще не визначились з своїм професійним майбутнім або сумніваються у правильності вибору професії, працювала локація «Експрес-тестування» районної філії, де можна було пройти профдіагностичне тестування, результати якого допоможуть зорієнтуватися у виборі професій.

Дана зустріч сприяла популяризації робітничих професій, орієнтації молоді на отримання тих професій, що користуються сталим попитом на ринку праці Косівського району. Роботодавці мали можливість поспілкуватися з студентами, оцінити їх навички та вміння, презентувати свою компанію та діяльність, поділитися досвідом кар’єрного зростання, взяти участь у дискусії з проблем якості освіти та підбору персоналу.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.