Відео Люди

На франківській ратуші з’явився аудіогід (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Франківські школярі встановили на будівлі ратуші аудіогід, за допомогою якого можна дізнатися історію архітектурної пам’ятки.

Невелика коробка прикріплена до стіни та має всього чотири кнопки, які дозволяють прослухати інформацію про центральну споруду Івано-Франківська не лише українською, а й іноземними мовами.

Такий проект задумали і втілили вихованці франківської гімназії №2. Працювали над ним близько трьох місяців. Шукали літературу в бібліотеках, спілкувалися з істориками та краєзнавцями, щоб зібрати інформацію про визначні будівлі. А відтак – самостійно перекладали та озвучували матеріал.

Читайте: Будинки розкажуть про себе. Як франківські гімназисти придумали аудіогіди

Сам пристрій школярі виготовляли на гуртку робототехніки. Без допомоги дорослих не обійшлося, проте левову частку роботи діти виконали самостійно. Щоб зібрати кошти для втілення свого задуму, школярі ходили з вертепом, влаштовували акції та шукали спонсорів. Крім того, заручилися підтримкою міської влади. Адже понад усе хотіли подарувати цікавий проект рідному Івано-Франківську.

Наразі школярі продовжують працювати над аудіогідами. Обладнати такими пристроями незабаром планують ще близько десятка будівель в Івано-Франківську.

Деталі в сюжеті каналу 402

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.