Газета Люди

Музична родина Савок – люди тижня за версією “Репортера” (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Цього номера «Репортер» відзначає велику талановиту музичну та чуйну родину Савок та їхній Savka band, що вже другий рік збирає творчі сім’ї на спільний благодійний концерт.

У суботу, 2 лютого, франківські музиканти Людмила та Андрій Савки разом зі своїми синами та друзями проведуть в обласній філармонії різдвяний вечір «Велика новина по світу ходила», аби зібрати гроші для дев’ятирічного Радомира.

«Наша найбільша цінність – сім’я. Тож цього разу ми вирішили зібрати творчі сім’ї та зробити спільний благодійний різдвяний концерт на славу Божу і допомогу ближньому», – пояснює родина музикантів.

У цій сім’ї, до речі, грають усі. Найстарший із чотирьох синів – Данило – у вісім років написав авторську колядку «Велика новина по світу ходила». Її виконали всі гуртом і колядка швидко стала популярною. А минулої зими Данило створив ремікс на на популярний хіт «Despacito».

Данило відкриватиме концерт виконанням власних творів. Ще один із Савок – семирічний Сашко – гратиме на віолончелі. Також у концерті візьмуть участь творчі родини з Івано-Франківська, Львова та Києва.

«Гратимуть двоє хресних батьків, двоє похресників і тато Андрій у супроводі струнного ансамблю Quttro Corde. Буде цікаво, – розповідає мама сімейства Людмила Лінник. – Ми не завжди маємо можливість пожертвувати великі гроші, але можемо зібрати навколо себе активних людей і з їх допомогою назбирати значно більше, ніж могли б пожертвувати лише ми. І це вже така традиція».

Цього року благодійний концерт ґрантом підтримав Urban Space 100. Вхід за запрошеннями – благодійний внесок 80 грн. Довідки та бронювання запрошень за телефонами: 098 410 23 83, 095 401 18 08.

Також можна написати у приват Людмилі Лінник або Aндрію Савці або заповнити гугл-форму: https://goo.gl/XF4yzT

Дев’ятирічний Радомир має ваду розвитку нервової трубки. Ноги хлопчика майже не працюють. Він потребує кваліфікованої реабілітації. Його чекають у реа­білітаційному центрі Health In Motion Rehabilitation у Канаді. Там розробляють індивідуальну програму на виправлення суглобів. П’ятитижневий курс реабілітації, переліт і проживання коштують 29 тисяч доларів.

«Це багатодітна сім’я – у Вік­торії Пантазі троє синів, – розповідає Людмила Лінник. – Наймолодший хлопчик Радомир потребує дорогої реабілітації. Тільки у Канаді є спеціалізований центр, що працює з такими захворюваннями, як у Радомира. Вилітати їм треба вже в лютому і грошей наразі не вистачає».

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанку 4149 6293 0038 6836,

Пантазі Вікторія, мама Радомира.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.