Люди Політика

Марцінків не прийшов на зустріч із мешканцями щодо будівництва СБУ – люди пішли перекривати Галицьку

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У понеділок, 16 липня, жителі вулиць Тролейбусна-Хіміків зустрілися із заступником міського голови Миколою Вітенком щодо житлової забудови біля школи №24.

Люди обурені, що БК «Вертикаль» на місці скверу почала зводити дві десятиповерхівки.

Ділянка під забудовою з 2012 року належить СБУ. Микола Вітенко закликав людей до діалогу. Він запропонував спільно напрацювати механізм вирішення проблеми. Люди вимагали бачити мера. Скандували «Ганьба!».

Коли Вітенко сказав, що Руслан Марцінків на зустріч не прийде, люди просто встали і вийшли із залу. Кажуть, що робити далі – не знають.

Вітенко каже, що від себе міськрада всі домовленості виконує. До робочої групи залучили фахівців.

«З мешканцями ми домовились, що я донесу до міського голови суть проблеми. На жаль, з боку людей інформація викривлюється», – каже Вітенко.

Нагадаємо, на ділянці між будинками Хіміків, 21 та Тролейбусна, 32  БК «Вертикаль» почала зводити паркан під забудову. Люди обурені, бо це останні зелений шматочок землі в їхньому мікрорайоні.

Хоча керівник «Вертикалі» обіцяв призупинити роботи до 16 липня, днями працівники будівельної компанії “Вертикаль” знищили висаджені мешканцями дерева, де, на їхню думку, має бути зелена зона. Дзвінки мешканців у поліцію та муніципальну інспекцію, результату не дали, бо припинити роботи не в їхніх повноваженнях.

Читайте: Мешканці Пасічної вимагають на сесії іншої ділянки для забудови СБУ

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.