Газета Люди

Марцінків і Кошулинський потрапили в люди тижня за версією “Репортера”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Цього тижня «Репортер» відзначає двох Русланів – кандидата у президенти від «Свободи» та міського голову Івано-Франківська.

Хоча Марцінків і Кошулинський ніби й не зробили нічого героїчного чи страшного – просто не погребували включити політичну агітацію у традицію української коляди.

У суботу, 12 січня, в мережі Facebook франківці почали ділитися тим, що до них прийшли незвичні колядники. Кілька молодих людей дуже непогано співали, колядували та щедрували, але грошей за це воліли не брати. Натомість вручали пакунки з політагітацією – календариками, листівками – за мера Марцінківа й кандидата Кошулинського. Декого також просили підписатися за висунення Руслана Кошулинського у президенти.

Франківська музикантка й волонтерка Людмила Лінник охрестила такий піар-хід політичною колядою.

«Побажали мені у віншуванні, щоб нашій нації позбутися окупації і щоб мої статки зростали скоріше, ніж комунальні видатки, – написала Лінник. – Я не знаю, якою мала б бути моя реакція, якщо чесно… Подякувала молодим людям за співи, бо таки дійсно їхня щедрівка була гарною, молоді усміхнені обличчя, радісні щирі очі. На прощання сказала, що радо прийняла б їх за гроші, а не ото так».

Читайте також: Руслан Ілюк та Мишко Адамчак стали людьми тижня за версією “Репортера”

Звісно, виявилося, що гарні усміхнені колядники ходили не лише до Людмили Лінник. У коментарях люди обурювалися, що «у комуністів методи не міняються», «нема нічого святого», а ще жартома дивувалися, чому досі не розносять гречку. Але були й такі, хто не вбачав у цій агітколяді нічого поганого, мовляв, конкуренти вчиняють не краще, а тут – жодних порушень.

Під час передвиборчої кампанії, як і на війні та в коханні, кажуть, усі методи годяться. Навіть під час міжнародного фестивалю «Коляда на Майзлях» легендарна співачка Ніна Матвієнко прямо у храмі запрошувала людей голосувати за Андрія Садового, кандидата у президенти від «Самопомочі». А минулого року обласна спілка журналістів присвоїла звання почесного члена нардепу Олександрові Шевченку, який, мовляв, «завжди є прихильним до журналістів»… Марцінків

Отже, вибори на носі, люди думають, штаби працюють. Лишається чекати чогось надкреативного і від інших кандидатів. Напевно, будуть ще різні акції, знижки, пільги, жарти-крики-волання та облога виборців з усіх боків. Ніхто не застрахований, наприклад, від сантехніків Тимошенко чи аніматорів Зеленського.

До вас уже приходили люди з хитромудрими соцопитуваннями? Готуйтеся, не нервуйтеся і тримайте голову в холоді.

Читайте також: Михайло Смушак – людина тижня за версією “Репортера”
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.