Люди Соціум

Краса не має віку. Мешканці франківського геріатричного пансіонату приміряли образи письменниці, мольфарки, бійця УПА

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У Івано-Франківську стартував проект «Краса не має віку-2».  Для мешканців геріатричного пансіонату Івано-Франківська провели унікальну фотосесію.

Мешканці старшого віку, які проживають у геріатричному пансіонаті, на один день стали справжніми фотомоделями, для них створили цікаві образи, підготували тематичні костюми, зробили відповідні зачіски та макіяж.

«Ми, насамперед, хочемо привернути увагу до геріатричного пансіонату, нагадати людям, що у них є свої рідні батьки чи бабусі з дідусями, до яких варто зателефонувати чи прийти в гості, приділити їм більше уваги. Також ми запрошуємо усіх небайдужих долучитися до нашого проекту та стати названими онуками для самотніх літніх людей», – каже координатор проекту STAY Ілона Мурзова.

Протягом дня було створено 8 образів: диригента, письменниці, мольфарки, бійця УПА та інші. Згодом волонтери проведуть ще одну таку акцію, а завершиться проект «Краса не має віку-2» фотовиставкою у Фортечній галереї «Бастіон».

 «Я уже вчетверте фотографую мешканців геріатричного пансіонату. Найцікавіше – розпитувати їх про життя, про те, чим вони займалися раніше і поволі людина починає згадувати своє минуле, відкриватися, – розповідає фотограф проекту Ігор Шерепот. – Іноді розповідають такі речі – просто не віриться, що таке могло з кимось відбутися насправді: і як кидало ними по світу, і як голодували, і як пережили дуже важкі моменти. Буває, дивишся на таку от бабусю-кульбабку, а виявляється, у неї було просто неймовірне життя».

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.