Люди

Ігор Балинський у Франківську: “Сім’я, ціни, безпека і розваги – це те, про що потрібно писати”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У Франківську відомий журналіст Ігор Балинський провів майстер- клас “Як у регіональних медіа розповідати про складні і важливі проблеми”.

21 березня у рамках проекту університету Короля Данила “Відкрита зустріч з успішними людьми” Ігор Балинський провів майстер- клас “Персонально. Глибоко .Зрозуміло: Як у регіональних медіа розповідати про складні і важливі проблеми”.

Фото: journalism.ucu.edu.ua

“Вимогами до журналіста, який готує аналітичний текст, – пояснити причини проблеми та описати інструменти її вирішення, – наголосив Балинський. – Будь-яка аналітика повинна бути “олюднена”, що дозволить наблизити аналіз до кожного читача”.

Ключове завдання пояснювального тексту – він має бути зрозумілим і глибоким, каже Балинський. Радить при підготовці аналітики використовувати мікс із розслідування, репортажу, інтерв’ю, інфографіки.

“Важливими для нас сьогодні є сім’я, ціни, безпека, розваги, і це те, про що потрібно писати, – говорить Ігор Балинський. – Серед проблем у локальних медіа часто зустрічаємо штучність проблеми, складну мову викладу, опис, а не аналіз, а також відсутність експертної позиції”.

На завершення майстер-класу спікер згадав поради Сергія Рахманіна. Каже,  аби стати аналітичним журналістом, потрібна увага, спрямована на вміння працювати з публічними джерелами, розуміти документи, мати добру пам’ять і цікавитися проблемами.

Майстер-клас був відкритим для всіх охочих.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.