Люди Розваги

Гуцули з Криворівні привезли коляду військовим на Луганщину (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Гуцули з Криворівні прославляють Бога гуцульською колядою на Луганщині.

Колядники вже декілька років поспіль приїздять до українських військових із серця Гуцульщини – Верховини, щоб ознайомити мешканців сходу з традиціями святкування Різдва.

“Гуцульська коляда” – семеро чоловіків у вишитих сорочках, сердаках, прикрашених кутасами, з топірцями-бартками своїм співом створюють святковий настрій і дарують радість. Вони приїздять до своїх земляків, які зараз захищають нашу державу на сході, передають зібрані односельцями речі, продукти та вітають військових з Різдвяними святами. От і сьогодні щирі, колоритні, відверті газди-колядники подарували незабутні враження всім військовим”, йдеться в повідомленні CIMIC Severodonetsk – Joint Centre.

Після коляди гурт заспівав молитву за Україну, побажав миру, здоров’я та ласки Божої для всіх людей на заході та сході.

До теми: Бог предвічний народився. Як у Коломиї вміють колядувати (ФОТО)

Нагадаємо, 11 січня  до Франківська на міжнародний фестиваль «Коляда на Майзлях» вперше завітав народний пошуково-дослідницький фольклористичний гурт «Заграйярочка» з міста Волноваха (Донеччина).  Учасниці ансамблю виконали п’ять автентичних колядок, які зібрали по селах Волноваського району. Нині деякі з тих сіл – на окупованих територіях.

Також нещодавно в мережі стало набирати популярність відео виконання відомої колядки «Спи, Ісусе, спи» отцями та братами Чину святого Василія Великого. Франківські монахи вразили зворушливим виконанням колядки «Спи, Ісусе, спи» (ВІДЕО)

Читайте також: Франківців скликають на коляду-карнавал “Привіт! Ісус!” 

Comments are closed.