Люди Політика

Гладія на з‘їзді “Батьківщини” застукали на отриманні пачки грошей – каже, то для родичів у село

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
“Батьківщинівець” Василь Гладій, застуканий в Києві за отриманням кешу, пояснив, що гроші для родичів у село передали.

На фото, які опублікував у мережі журналіст Василь Крутчак, видно, як заступник голови й учасник з’їзду “Батьківщини” Василь Гладій отримує готівку від молодої дівчини, пише Курс.

Журналіст Василь Крутчактакож опублікував кілька відео, знятих прихованою камерою. Вигладає, що саме це місце функціонери обрали для передачі грошей за довіз людей на з’їзд. Згодом у партійних релізах організатори з гордістю наголошували на 10 тисячах учасників грандіозного заходу з висунення Тимошенко в президенти.

У соцмережі впізнали дівчину, що передає гроші Гладію. Користувачі вважають, що це відома в Києві тусовщиця Аліна Мінюкова.

“От, хто б мені не говорив, що вибори виграє Петро Порошенко, не повірю. Вибори виграє Юлія Тимошенко, і це однозначно. Її підтримує народ настільки, що сьогодні на з’їзді партії “Батьківщина”, який проходив в Палаці Спорту, люди просто підходили до представників Батьківщини і гроші передавали пачками. Це однозначно говорить про підтримку Юлії Тимошенко звичайними людьми”, – іронізував журналіст.

У коментарі КУРСу Василь Гладій категорично заперечив, що ці гроші мають стосунок до партії “Батьківщина”.

“Це виключно приватна справа. Родичі просили передати гроші. Саму дівчину я не знаю, вона мені не родичка. Чому не переказали кошти на картку – не питав, то люди з села… Подзвонили, попросили: “Можеш? Можу”… От і вся історія. Я й не думав, що вона буде мати такий резонанс”, – сказав Василь Гладій.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.