Люди Фото

Франківцям показали документальний фільм «Єднання – Захід» (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У вівторок, 22 липня, у франківській книгарні «Є» презентували фільм «Єднання – Захід». Це документальний 30-хвилинний фільм про життя та думки простих українців. Семеро активістів-однодумців з різних куточків України вирушили на Західну Україну, аби дізнатися, чим живуть там люди, які проблеми їх турбують, про що вони мріють. Маршрут активістів пролягав від Кам’янця- Подільського до Львова через усі Карпати.

jed2

Мета стрічки– розвіяти міфи та хибні уявлення про людей з інших територій України. Фільм демонструє, що людей у різних регіонах України об’єднують спільні мрії, однакові побутові проблеми. І українців не здатна розділити ні мова, ні географія регіону, де вони мешкають.

jedd

«Враження від перегляду фільму позитивне, – каже Микола Головенський. – Єдине, мені як івано-франківцю приємно б було побачити Івано-Франківськ. А його там не було. Ну що ж, маршрут у них такий».

jed6

«Цікаво було б почути, що про нас думають на сході, – каже Оля Бабак, – тож, чекаю наступного фільму про схід України».

jed5

«Єднання – Захід» – це перша частина проекту. Далі активісти планують відправитися у мандрівку на північ України. І так всією Україною.

jed4

jed1

Write A Comment