Відео Люди Фото

Франківців закликали не продавати себе

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У четвер, 9 жовтня, в конференц-залі готелю “Станиславів” презентували соціальні ролики про торгівлю людьми. Це три правдиві історії людей, які потрапили в тенета работоргівлі: жінка, яка стала жертвою сексуального рабство, чоловік, який зазнав трудової експлуатації та історія дитини, яку примушували жебракувати.

Наразі в Україні, в тому числі і в Івано-Франківську, домінуючою є трудова експлуатація. 87 % людей, що зіткнулися з такою проблемою, були на роботі в Росії. В основному, це люди віком до 35 років і 50 % з них проживають в обласних центрах.
IMG_3473

«В таких випадках людина повинна звернутися за присвоєнням статусу постраждалого від торгівлі людьми, – каже виконавчий директор Благодійного Фонду «Карітас» Наталія Козакевич. – Це дає можливість отримати соціальну допомогу. Але проблема полягає в тому, що люди бояться розказувати про трагедію, бо це тягне за собою негаразди у побуті, руйнування сім’ї. Але запобігти цьому набагото легше, аніж потім надавати допомогу».

IMG_3480
В Івано-Франківській області за період 2013-2014 років такі заяви подали 10 осіб. На сьогоднійшній день п’ятеро людей мають статус постраждалих від торгівлі людьми.

Наразі в області є 158 осіб, що постраждали від работоргівлі. 67% – це жінки, 33% – чоловіки. Домінує трудова експлуатація – 90%, сексуальне рабство – 61 випадок, примусове жебракування – 2 випадки, спроба втягнення в експлуатацію – 4.

527 – телефон, за яким можуть звертатися люди, що зіткнулися з проблемою торгівлі людьми.


 

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.