Люди

Дитячі лікарі Івано-Франківська вимагають у мера підвищення зарплати (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У середу, 30 січня, педіатри Івано-Франківська прийшли до міського голови Руслана Марцінківа вимагати, щоб їм додали зарплату.

За їхніми словами, лікарям і медсестрам міської дитячої поліклініки за січень заплатили по 3300 грн, тобто  мінімальну зарплату. Педіатри стверджують, що загалом недоотримали по 8000 грн, медсестри – по 5000. Їм пояснили це тим, що треба було перереєструвати декларації на новостворену структуру, пише “Репортер”.

”Це не з нашої вини, тому що до 8 січня не рахувалися старі декларації міської обласної клінічної лікарні. Зареєструвати більше декларацій не дозволила система, – каже Надія Юркевич, педіатр структурного підрозділу ”Міська дитяча поліклініка”.

Дитяча поліклініка, разом з іншими, входить у КНП “Центр первинної медичної і консультативно-діагностичної допомоги”. Педіатри стверджують, що заклад створили ще у вересні, а колективний договір досі не уклали, хоч на це дається три місяці.

”У договорі мали бути обговорені умови праці, оздоровче…  Його досі немає, – скаржиться педіатр Леся, яка просить не називати її прізвища. – Без договору нам платять зарплату так, як директор вважає за потрібне. Ми працюємо в поганих умовах, у нас немає ремонту й техніки. Держава на це не виділяє гроші, хоч ми уклали декларації з багатьма, дехто має по 900 дітей”.

Директор КНП “Центр первинної медичної і консультативно-діагностичної допомоги” Ольга Савчук натомість каже, що колективний договір зараз створюють. А гроші НСЗУ дасть до 5 лютого, тому їх доплатять згодом.

”Зарплата рахується за положенням про заробітну плату. Поки що за січень НСЗУ не дало грошей. Коли вони надійдуть, ви отримаєте більше”, – каже Ольга Савчук.

Вирішили, що кожному педіатру особисто порахують зарплату і роз’яснять, за що вони її отримують. Щодо поганих умов, то міський голова Руслан Марцінків говорить, що вирішить це питання.

”На Сорохтея вам зроблять нове приміщення. Також зроблять ремонт у відділенні на Пасічній”, – сказав мер.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.