Люди

Двоє прикарпатців отримали премію імені Параски Хоми (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У четвер, 29 листопада, в обласному навчально-методичному центрі культури і туризму Прикарпаття відбулося урочисте вручення обласної премії імені Параски Хоми.
Премія є унікальною, адже вона – перша у сфері аматорського народного мистецтва, пише прес-служба Івано-Франківської ОДА.

«Параска Хома – це наша землячка з Городенківщини. Власне, сьогодні ми віддаємо їй шану і нагороджуємо митців-аматорів. Впевнений, що ця премія популяризуватиметься серед творчих митців і спілок. Думаю, з часом все більше охочих братимуть участь у конкурсі», – сказав Володимир Федорак, начальник управління культури, національностей та релігій ОДА.

Загалом відзначили двох прикарпатських митців. У номінації «Аматорське образотворче мистецтво» перемогла Надія Мойсей-Гасюк за цикл творів «Для тебе, Господи» та «Світ моєї душі». Надія Мойсей-Гасюк малює вже 14 років. У номінації «Аматорське декоративно-ужиткове мистецтво» переміг Володимир Гловацький за твори рельєфної пластики в дереві «Сутність, «Спас», «Весілля».

Після нагородження лауреатів, присутні ознайомилися з виставкою їхніх робіт. Крім того, усіх охочих запросили в Музей мистецтв Прикарпаття на експозицію творчості Параски Хоми.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.