Люди

Дружина голови облради бере участь у конкурсі на посаду керівника дитсадка

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У департаменті освіти та науки Івано-Франківської міської ради проходить конкурс на заміщення вакантних посад керівників Івано-Франківської дитячо-юнацької спортивної школи №3 та дитсадків №25 “Янголятко” і №24 “Котигорошко”.

На першому засіданні конкурсних комісій, які відбулися 3 липня, їх члени ознайомилися з пакетами документів, поданих претендентами на заміщення вакантних посад, пише Курс.

На посаду керівника комунального закладу “Івано-Франківська дитячо-юнацька спортивна школа №3” претендує лише один Бойчук Павло Ярославович, який зараз там виконує обов’язки директора.

Так само є лише одна кандидатура на посаду дошкільного закладу №25 “Янголятко” у Микитинцях. Це Сич Галина Вікторівна – в.о. завідувача ДНЗ №25 “Янголятко”, дружина голови обласної ради Олександра Сича.

На посаду керівника комунального дошкільного закладу №24 “Котигорошко” у Крихівцях претендують двоє – Головата Оксана Володимирівна, музичний керівник ДНЗ №12 “Струмочок”, та Щерба Вікторія Дмитрівна, в.о. завідувача ДНЗ №24 “Котигорошко”.

Нагадаємо, департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради оголосив конкурсний відбір на ці три посади ще в листопаді минулого року.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.