Люди

До Дня вишиванки в Галичі розмалюють центральний майдан (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
До 16 травня на Майдані Різдва в Галичі планують розмалювати бруківку.

Як розповіла директорка Малої академії народних ремесел Стефанія Сидорук,  це буде доріжка, довжиною 40 метрів і 3 метри завширшки,  пише “Галицьке слово” .

За словами пані Стефанії, доріжка буде розмальована в галицьких кольорах з використанням давніх орнаментів, запозичених з розписів храму Святого Пантелеймона. Хоча остаточний малюнок на бруківці може дещо відрізнятися від ескізу, але це суттєво не вплине на його вигляд і прикрасить центральну площу перед пам’ятником Королю Данилові Галицькому.

13 травня викладачі Малої академії приступили до розмітки майбутнього орнаменту та нанесення першого грунтового шару зносостійкої фарби. Наступні два дні до них долучаться учні академії.

Загалом на бруківку буде нанесено три шари фарби.Така ініціатива визрівала у галичан вже давно. Її підтримало керівництво міста і району та виділило для реалізації цього проекту необхідну суму грошей на придбання фарб, а це близько 10 тис. грн.

Тож, якщо погода не заважатиме, то галичан і гостей міста до Дня вишиванки очікуватиме приємний сюрприз – урочисте відкриття “вишиваної” доріжки.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.