Люди

“Для мене візит на ринок – завжди свято”, – Марцінків пішов на базар аби розказати про міст та тролейбуси (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У суботу, 2 лютого, мер Івано-Франківська Руслан Марцінків відвідав місцевий ринок.

З продавцями Марцінків говорив про новий міст на Пасічну та розвиток комунального транспорту.

“Для мене візит на ринок – це завджи, наче свято. Тут отримуєш заряд такої живої енергії! А все чому? Бо люди щирі, говорять все, як є! – поділився враженнями у Facebook Руслан Марцінків. – Сьогодні вранці навідався до побутового ринку, що в народі звемо “П’ятачок”. З продавцями говорили про все на світі, точніше у місті! Головна тема – новий міст в Пасічну! Турбує кожного, приємно, що люди стежать за перербігом будівництва і в курсі справ. Ще одна топ-тема – розвиток комунального транспорту. Люди вдячні за нові автобусні маршрути, за зручні тролейбуси. І це не може не тішити, значить рухаємось в правильному керунку!”

Також продавці розказали міському голові на свої проблеми. Кажуть, після свят торги гірші. Багато хто скаржився, що через нововведення не отримав субсидію цього року, тому з фінансами зовсім скрутно.

“Те, що в моїх силах, намагався вирішувати прямо на місці в телефонному режимі. Десь розкопка довго стоїть, десь інші комунальні проблеми. Та й таке…, – повідомив мер. – Багато людей скаржиться на цей ринок, каже, його пора зносити. Але це не вихід! Куди люди дінуться? Де підуть копійку заробити?! Хоча погоджуюсь, в такому вигляді ринок не може працювати надалі. Треба говорити з власником, щоб робив благоустрій. Поступово працюватимемо над цим. Треба показати, що ринок може бути цивілізованим!”

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.