Газета Люди

Баба Доцька стала людиною тижня за версією «Репортера» (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Цього тижня «Репортер» відзначає талановиту коломийську співачку з чудовим почуттям гумору, яка вже прославилася своїми пародіями на відомі пісні.

Баба Доцька – це творчий псевдонім Марини Максимів, журналістки коломийського телеканалу «НТК» і ведучої радіостанції «Сяйво».

Творчу кар’єру Марина розпочала ще понад 10 років тому, коли робила пародії на російськомовні пісні у гуцульській манері. Також грала у фільмі «Новорічні небилиці» від телеканалу «НТК». Але справжня слава прийшла до Баби Доцьки вже цього року, коли вона переспівала пісню Maruv, з якою та мала представляти Україну на Євробаченні.

«Ще у старших класах ми зі знайомою поверталися зі школи і намагалися переспівати російські пісні українською, – розповідає Марина Максимів. – А коли я почала працювати на радіо, у мене з’явилася можливість записувати їх у студії, тому я зробила такий проект. Раз на тиждень виходила нова пісня на радіо, вона поширювалася в інтернеті. Потім почалися негативні відгуки, а ще в мене бракувало часу, тож усе припинилося. Але недавно знайшлися люди, які взялися мені допомагати, тож проект відновився».

Читайте також: Ольга Тут Олейніченко – людина тижня за версією “Репортера”

Команда Баби Доцьки – це коло добрих знайомих без досвіду в шоу-бізнесі, зате з великим запалом: режисерка Ольга Баранецька, продюсерка Уляна Матієга і дизайнерка-постановниця Юлія Сметанюк. А таке псевдо Марина Максимів взяла на честь своєї покійної бабусі, яку звали Євдокія, скорочено – Доцька.

Пісня Maruv Siren Song, з якої розпочалося «повернення» Баби Доцьки, у коломиянки називається «Йди суда», в основі тексту – сороміцькі гуцульські коломийки. Також зняли і відео на пісню, в якому Баба Доцька співає на сіні, доїть корову і зваблює парубка, його зіграв франківець Ярослав Кубаєвич. За тиждень відео подивилися 430 тисяч людей.

Загалом на зйомки витратили тиждень, локацію знайшли у селі Ценява на Коломийщині. До створення кліпу долучилися понад 15 людей.

Під час президентських виборів Баба Доцька зняла нове відео. Видала пародію на пісню, яка є саундтреком до серіалу «Слуга народу», заявила, що йде у президенти і «на всіх знайде управу». Щоправда, в кінці кліпу виявилося, що реєструватися у президенти вже пізно, тому Бабі, напевно, доведеться чекати наступних виборів.

До теми: Баба Доцька – президент: коломиянка зняла нову пародію (ВІДЕО)

Минулого тижня з’явилося свіже відео коломийської співачки «Зачепило», присвячене екології. У цій пісні Баба Доцька закликає прибирати сміття, не забруднювати природу. «Людоньки, схаменітсі! Буде засирати планету, лишіт шось дітям!», – йдеться в описі до відео. Кліп знімали на коломийському сміттєзвалищі, у ньому взяли участь танцюристи ансамблю народного танцю «Дивограй».

«Раніше ми з дівчатами їздили у село Підвербівці на Тлумаччині, недалеко від мого рідного Незвиська, я знала, що там дуже гарний краєвид. Але там було стільки сміття, що я це місце не впізнала. Тому вирішили, що наступний матеріал буде соціальним», – розповідає Марина Максимів.

Читайте: Джон Маккейн – людина тижня за версією «Репортера»

У майбутньому Баба Доцька планує записувати нові пісні й закликає писати їй пропозиції у Facebook. А також задумується і про концерти – каже, що вже запрошують. Ну то чекаємо наступних пародій, бо в Україні – що далі, то смішніше. Аби не плакали.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.