Люди

Автор “теплих іграшок” створив нову серію – «Обідранці» (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

 

Богдана Савлюка вже давно знають у Франківську як «батька» маленьких фігурок з полімерної глини.

Серед його попередніх робіт – вояки УПА, гуцули, госпітальєри та добровольці, окремо – десантник-атовець Андрій Фармуга (для благодійного аукціону). Крім того, він же зробив два мультфільми «Воїни лісу».

Днями Богдан Савлюк створив серію іграшок «Обідранці».

«Усі тварини рівні, але деякі тварини рівніші» – гасло з книги Джорджа Орвелла «Колгосп тварин» 1944р. У своїй алегоричній повісті письменник показує прірву між свиньми (владою) та іншими свійськими тваринами (вірнопіданним народом). Останній тяжко працює, недоїдає, заледве виживає, тоді як свині, що «перекладають папки», наживаючись на праці тварин непомірно товстіють.

Власне, нова тематична колекція Теплих Іграшок намагається усунути прірву між владою та народом. Уявімо собі, якщо кандидати в президенти реально були б народними кандидатами», – описує автор нову колекцію теплих іграшок.

До теми: Людиною тижня за версією “Репортера” став автор “Серцеїдів 18+” Богдан Савлюк

До вашої уваги 10 вигаданих персонажів. Всі «Обідранці» створені в рівних умовах без язика та зубів, аби випадково не могли обіцянки обіцяти.

«Включайте критичне мислення та здоровий глузд. Обирайте по вчинках та діях, а не по словах та обіцянках», – каже Савлюк.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.