Люди

Андрій Троценко: «Сім’ї загиблих в АТО отримують землю біля «Буковеля»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У четвер, 7 серпня, про це на прес-конференції заявив голова ОДА Андрій Троценко.

Троценко

За його словами облдержадміністрації отримали доручення від президента України знайти можливість додаткового матеріального забезпечення сімей загиблих військовослужбовців.

«Ми поділили із УМВС в області це завдання в частині того, що УМВС займатиметься питанням забезпечення квартирами родин, хлопців, які загинули в АТО, – каже Андрій Троценко. – А ми беремо на себе зобов’язання знайти найкращі земельні ділянки. Почали процедуру виділення земельних ділянок в районі Поляниці. Зараз не можу назвати яка буде площа і точне місце розташування, але беремо на себе зобов’язання кожній родині, а це 20 родин, забезпечити земельними ділянками у районі «Буковеля».

Також за словами голови ОДА, всі облдержадміністрації отримали доручення, що родини наших військовослужбовців і правоохоронців, які перебувають в АТО мають бути звільнені від квартирної плати.

«Це пряме доручення і думаю, що завтра ми організуємо зустріч з органами місцевого самоврядування і його буде реалізоване, – заявив Троценко. – Це той перший крок, який ми можемо зробити і допомогти».

Write A Comment