Кримінал

За 2018 рік на Прикарпатті вилучили понад 100 одиниць техніки із гральних закладів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Упродовж 2018 року правоохоронні органи області розпочали досудове розслідування у 19 кримінальних провадженнях щодо зайняття гральним бізнесом.

Загалом у кримінальних провадженнях щодо зайняття гральним бізнесом, розпочатих у 2018 році, вилучили 122 одиниці комп’ютерної техніки, 3 касові апарати, 3 гральні апарати, гроші на суму понад 26 тис. грн, повідомляє прес-служба прокуратури Івано-Франківської області.

Організована група, учасники якої впродовж жовтня-грудня 2016 року у місті Яремче по вулиці Свободи організували та утримували заклад зі сфери грального бізнесу. Їх судили за ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 203-2 КК України.

Яремчанський суд засудив двох учасників групи до покарання у вигляді штрафу розміром 127 500 грн кожному. Щодо третього учасника групи, який переховується від органів досудового розслідування, матеріали виділили в окреме провадження, розслідування зупинели.

Крім цього, Тисменицька місцева прокуратура і працівники Управління СБ України в області та відділу протидії кіберзлочинам в області провели обшуки у Бурштині. Вони виявили гральний заклад. Під час обшуку вилучили 15 одиниць комп’ютерної техніки. У провадженні досудове розслідування триває, призначили ряд судових експертиз, вирішується питання щодо повідомлення про підозру.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.