Кримінал Світ

У США вбили українку, підозрюють її чоловіка (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В американському штаті Вісконсин жорстоко вбили 23-річну українку Тетяну Гужву, поліція підозрює її чоловіка.

Про це повідомляє НВ з посиланням на uapost.us.

Департамент поліції міста Вісконсін-Делс повідомив, що Тетяна Гужва була знайдена мертвою у будинку на бульварі Вашингтон у четвер, 4 квітня, ввечері.

Поліція заарештувала її чоловіка, 31-річного Фуада Пашаєва – як підозрюваного у справі.

За попередньою інформацією, Пашаєву у січні вже було висунуто обвинувачення у домашньому насильстві, жертвою якого була Тетяна, за 11 пунктами: придушення, незаконне позбавлення волі, нищення майна, напад та інші п’ять пунктів неправомірної поведінки.

Тетяна Гужва звернулася до поліції 3 січня, тому що боялася, що Пашаєв збирається її вбити. Вона сказала, що вони прожили разом три роки, упродовж яких споживання алкоголю Пашаєвим зростало, а разом з ним – насильство.

В серпні вона повідомляла поліції, що він був п’яний і схопив її за шию та почав душити. Того ж місяця її щеня породи ши-цу “раптово зникло”, і вона  вважала, що Пашаєв убив тварину.

Тетяна Гужва повідомила у заяві, що у  грудні, що коли Пашаєв знову був п’яний,  він тричі вдарив її у  спину. 1  січня він кинув у неї сковорідку, тому що галасувала дитина. У заяві від 2 січня також йдеться, що  Пашаєв закривав  Гужву у ванній кімнаті і  хлюпав воду їй в обличчя.

4 січня Пашаєва було звільнено під заставу у $ 10 000. Йому заборонили наближатися  до Тетяни  та  їхньої однорічної дитини.

Поліція заявила, що остаточних результатів аутопсії, які визначать причину смерті Тетяни, поки що немає. Пашаєв зараз перебуває у в’язниці Колумбійського округу в очікуванні офіційного обвинувачення у смерті Тетяни Гужви.

За даними українських ЗМІ, Тетяні було 23 роки, вона з Дрогобича (Львівська область).

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.