Кримінал Фото

Поліція затримала шахраїв, які продали підроблених документів на 8 мільйонів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Оперативники нацполіції затримали злочинну групу з п’яти осіб, яка займалася виготовленням та продажем підроблених документів державного зразку.

Один зі станків для виготовлення документів раніше використовувався у державній установі та був привезений з тимчасово окупованої території. Вже встановлено, що група виконала більше тисячі замовлень на суму близько вісім мільйонів гривень, повідомили у прес-службі нацполіції Донеччини.

Всі учасники групи «працювали» за чіткою схемою, роль кожного була визначена. Розміщували в інтернеті оголошення про свої «послуги» з контактами. Один із учасників відповідав на телефонні дзвінки та приймав замовлення. Після внесення завдатку на банківську картку, «клієнт» надсилав свої дані для документів через месенджери.

Сергей Тихонов, начальник Депатраменту карного розшуку:

«Зібрана інформація передавалася учасникам групи, які безпосередньо за допомогою станків виготовляли підроблені документи із захисними голографічними елементами. Окремі учасники пересилали готові замовлення «клієнтам» поштою. Вчора було проведено близько десяти обшуків у центральній та західній частині України. Вилучено спеціальне обладнання для виготовлення посвідчень державного зразку, гроші у сумі близько одного мільйона гривень та інші докази, які зараз досліджуються слідчими та оперативними працівниками».

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.