Історія Фото

Цікаві факти про «Титанік». 107 років тому лайнер відправився у свій перший і останній рейс (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
10 квітня 1912 — лайнер «Титанік» відправився у свій перший і останній рейс з порту Саутгемптон до Нью-Йорка.

Історія «Титаніка», корабля-легенди, оточена численними таємницями та міфами, широко відомими і не дуже. Ось деякі дивовижні факти про це легендарне судно.

 

Перший фільм про «Титанік» був знятий менше ніж через місяць після катастрофи, і головну роль у ньому зіграла актриса, яка вижила в аварії корабля.

На борту корабля було 12 собак, з них вижили три. На фото одна з них.

Останки «Титаніка» були виявлені лише через 73 роки після катастрофи.

Насправді у сучасних кораблів більше шансів зустрітися з айсбергом, ніж було у «Титаніка». Айсберг, з яким зіткнувся корабель (на фото), почав свою подорож близько двох тисяч років тому.

Жоден з 30 механіків корабля не вижив. Вони залишалися в машинному відділенні і підтримували роботу парових машин так довго, як тільки було можливо, щоб могли врятуватися інші пасажири. На фото машинне відділення «Титаніка».

У шлюпки лайнера могли поміститися більше половини пасажирів, проте навряд чи третині з них дійсно вдалося зробити це.

13 пар молодят відправлялися на «Титаніку» в медовий місяць.

Найдорожчі номери на кораблі сьогодні коштували б більше 100 000 доларів.

Засновник шоколадної фабрики Hershey’s Chocolate Мільтон Херш скасував своє бронювання в останній момент через термінові ділові зустрічі.

«Титанік» був настільки величезний, що тонув цілих 2 години 40 хвилин.

«Титанік» перед зіткненням. Від моменту, коли матроси помітили айсберг, до команди зміни курсу пройшло 30 секунд. Якби не сталося цієї затримки, зіткнення можна було б уникнути.

Існує версія, що основною причиною загибелі «Титаніка» став ефект крижаного міражу, який сховав від спостерігачів реальні обриси айсберга, тим самим не дозволивши вчасно попередити катастрофу. Про це побічно свідчать показання людей, які вижили. Вони розповіли про неймовірно яскраві зірки в ту ніч.

Шеф-кухар ресторану La Carte випив стільки алкоголю, що зміг витримати моторошний атлантичний холод протягом двох годин.

Фільм «Титанік» 1997 мав набагато більший бюджет, ніж будівництво справжнього корабля. Музиканти грали кілька годин поспіль, поки тонув корабель. Всі вони загинули.

Лайнер був настільки великий, що тільки для того, щоб кидати вугілля в топки печей, було потрібно 176 чоловік.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.