Гроші

Яке житло найбільше купують в Івано-Франківську

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У Франківську є десятки будівельних компаній, тож пропозиція на ринку нерухомості висока, а конкуренція щороку зростає.

Яке житло наразі найбільше «смакує» мешканцям міста, з’ясовував Аналітичний центр будівельної компанії «Благо».

Вибрати квартиру ніби досить просто, адже обирати є з чого. Та нині покупця цікавить інформація про житло до найменших деталей. Головним критерієм при виборі залишається якість. Будматеріали, робота фахівців (архітекторів, дизайнерів, інженерів, мулярів) мусять відповідати євро­стандартам і вимогам українського законодавства.

Не менш важливим показником кваліфікації фірми є використання новітніх технологій будівництва. Наприклад, у сучасному житловому районі Manhattan використовуються найновіші енергозберігаючі технології, системи тепло- та шумоізоляції, планування квартир за стандартами Smart Home, вхід у будинок на рівні землі, зручний великий хол, два ліфти, кімнати для зберігання колясок і велосипедів, просторі дитячі майданчики та мультифункціональне поле для гри у футбол, волейбол, теніс. А ще зручна інфраструктура з кав’ярнею, крамницями, фітнес-центром з боксерським клубом, дошкільним дитячим закладом та ін.

Елітне житло

Забудовник, який береться за такий проект, гарантує клієнтам престижність житла та сучасні рішення у кожній деталі. І тут варто звернути увагу на такі елементи:

Тип будівництва. На сьогодні серед усіх типів будівництва лідирує монолітно-каркасний. Адже він забезпечує довговічність, стійкість будівлі, просторі приміщення з вільним плануванням.

Віконні та фасадні системи. Вікна є не лише джерелом світла, це ще й комплекс, який відповідає за збереження тепла у приміщенні та шумоізоляцію. До прикладу, в елітному комплексі Parus використовуються алюмінієві системи преміум-класу Reynaers (Бельгія), які за якістю не мають аналогів у Європі.

Опалювальні, вентиляційні системи. Якісна підтримка температурного режиму, завжди свіже та комфортне повітря – усе це завдяки конденсаційним котлам, наприклад, Wessex ModuMax (Велика Британія), внутрішній системі квартирного опалення – як у комплексі Parus в Івано-Франківську.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.