Гроші

В Україні розмитнили понад 80 тисяч “євроблях”, бюджет отримав 5 мільярдів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Від митного оформлення автомобілів з іноземною реєстрацією до державного бюджету України вже надійшло понад 5 млрд грн.

Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби.

“За митне оформлення автомобілів з іноземною реєстрацією громадяни вже сплатили понад 5 млрд гривень. Кількість оформлених з 25 листопада 2018 року по 6 лютого 2019 року (включно) транспортних засобів становить 80,1 тис. шт. Це автівки, які були ввезені на митну територію України з 1 січня 2015 року до набрання чинності нових правил ввезення таких автомобілів та перебувають у митних режимах тимчасового ввезення або транзиту”, – йдеться в повідомленні.

Читайте Бляхам лишився місяць. Які черги на франківській митниці та чому обурені водії (ФОТО)

Найактивніше оформлюють транспортні засоби у Києві – майже 13,2 тис автомобілів, Волинській – 10,2 тис, Чернівецькій – 7,2 тис, Львівській – 6,8 тис і Закарпатській – 6,8 тис, областях.

Із загальної кількості розмитнених автівок майже 68 тис – це ті, що перебували на митній території України з порушенням вимог Митного кодексу України.

За них власники добровільно сплатили 577,7 млн грн (8 500 грн за кожне авто). Це звільнило їх від адміністративної відповідальності за недотримання вимог митних режимів при ввезенні транспортного засобу з іноземною реєстрацією.

Тільки за 6 лютого українці оформили понад 3,8 тис автомобілів, за які внесено майже 233,5 млн грн платежів.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.