Гроші

У Поляниці за 50 мільйонів збудують сучасний біатлонний комплекс

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У понеділок, 9 липня, в облдержадміністрації на нараді вирішили побудувати на Івано-Франківщині сучасний біатлонний комплекс.

На будівництво сучасного біатлонного комплексу рівня IBU (Internationale Biathlon-Union Міжнародний союз біатлоністів) виділили 50 мільйонів гривень, повідомила прес-служба ОДА.

Для нього вже обрали ділянку, яка розташована на території Поляницької сільської ради. Планується, що тут будуть стадіон, лижна траса, стрільбище, адмінбудівля тощо. За задумом, комплекс має відповідати міжнародним стандартам, де можна буде проводити змагання найвищого рівня.

За словами позаштатного радника голови ОДА Василя Сеніва, на сьогодні розроблено дорожню карту. Представники Федерації біатлону України запевнили, що ділянка підходить для майбутнього біатлонного комплексу за всіма параметрами. Усі роботи із зведення комплексу куруватиме представник Міжнародного союзу біатлоністів.

«Результати роботи і відповідно використання наявного фінансового ресурсу залежатимуть від того, як ми оперативно виконаємо усі підготовчі роботи, забезпечимо ведення будівництва у правовому полі. Тому чекаю злагодженої роботи від усіх виконавців, від яких залежить, чи бути сучасному біатлонному комплексу на Івано-Франківщині», – так окреслила завдання для виконавців Марія Савка.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.