Газета Гроші

У Франківську елітні комплекси обирають бельгійські вікна Masterline 8-HI

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Той, хто хоч раз стикався з купівлею житла, знає, який це нелегкий вибір. Доводиться бути прискіпливим до кожної деталі, адже від цього рішення залежить майбутнє людини та її сім’ї.

Тому забудовник теж має до дрібниць продумати кожен крок – від архітектури до будматеріалів. Що ж створює перше враження про будинок? Його зовнішній вигляд – фасад, вікна – і є першим важелем у виборі клієнта. вікна

Комерційний директор будівельної компанії «Благо» Роман Коржак розповів, які віконні системи вони обирають для своїх елітних комплексів, таких як «Парус» і «Manhattan».

«Бельгійська Reynaers Aluminium – провідна компанія, що займається розробкою сучасних рішень із алюмінію для вікон, дверей, фасадів тощо, – каже Коржак. – Reynaers експортує у понад 70 країн. Основні принципи компанії – інноваційність, бездоганність і надійність, що цілком нас влаштовує. Для елітних комплексів ми обрали віконні системи Masterline 8-HI».

Основними характеристиками цієї конструкції є:

Енергоефективність. Masterline 8-HI має три рівні ізоляції, тобто пропонує рішення для будинків з високою ізоляцією, низьким споживанням енергії та навіть енергопасивних будинків. Унікальна концепція MasterLine 8-HI дозволяє комбінувати з типами відкриття вікон, дизайном і рівнем тепло­ізоляції, що дає максимальну універсальність для архітекторів, інвесторів і власників житла.

Герметичність. Masterline 8 дозволяє забезпечити герметичність 900Pa, знижену втрату повітря при тиску 600Pa та чудові властивості для герметизації.

Висока стійкість. Masterline 8-HI ідеально підходить для створення великих вентиляційних отворів, використовуючи вузькі, але міцні профілі. В результаті система вікон дає багато денного світла.

Дизайн. Чотири варіанти дизайну – функціональні, ренесансні, декоративні та приховані вентилі – роблять вироби Masterline 8-НІ придатними для будь-якого архітектурного стилю.

Comments are closed.