Гроші

У франківця, котрий хотів обдурити митників, забрали BMW

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Під час новорічних свят через пункт пропуску на польсько-українському кордоні на територію України прикарпатець ввіз автомобіль марки «BMW», модель «520d», 2015 року виготовлення.

Митникам чоловік надав товаросупровідні документи. Але з’ясувалося, що автівка коштує значно більше ніж було зазначено в рахунку.

“Таким чином, громадянином України вчинено дії, спрямовані на переміщення товару з приховуванням від митного контролю через подання до митного органу як підстави для переміщення товару документів, що містять неправдиві дані щодо вартості товару”, – повідомили в ДФС.

За даним фактом Івано-Франківською митницею ДФС складено протокол про порушення митних правил за частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Автомобіль марки «BMW», модель «520d», 2015 року виготовлення, вартістю понад 500 тисяч гривень – вилучений.

До теми: За два тижні на Прикарпатті розмитнили майже тисячу автівок

Тепер рішення про притягнення особи до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу та конфіскації автомобіля буде приймати суд.

Нагадаємо, до 22 лютого 2019 року громадяни мають право скористатись пільговою ставкою акцизного податку із застосуванням коефіцієнта 0,5 при оформленні транспортних засобів, ввезених на митну територію України в митних режимах «транзит» та «тимчасове ввезення» з 1 січня 2015 року з порушенням умов їх ввезення.

Пільговий період визначення ставки акцизного податку терміном 90 днів, встановлено Законом від 8 листопада 2018 року № 2611-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів».

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.