Відео Гроші

У 2020 році Прикарпаття отримає з держбюджету пів мільярда на дороги (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Підвищена мінімальна зарплата, видатки на ремонт доріг та об’єднання громад.

В Івано-Франківській обласній адміністрації розповіли, яким буде державний бюджет на 2020 рік.

За словами посадовців, нині попередній проєкт вже ухвалила Верховна Рада у першому читанні. Зокрема, у документі передбачений ріст «мінімалки» на 13%. Відтак, вона становитиме 4 тисячі 723 гривні. Також зберігаються освітні і медичні субвенції. Щоправда, остання буде лише у першому кварталі 2020 року. Далі фінансування медзакладам надходитиме, згідно договорів з Нацслужбою здоров’я. Крім цього, побільшає грошей на ремонт доріг. На їх утримання область отримає понад пів мільярда гривень.

Наступного року в Україні планують завершити реформу децентралізації. Відтак, на формування ОТГ у проєкті держбюджету передбачено більше 2 млрд гривень. Посадовці кажуть, що нині цей процес в області триває згідно плану. На початку 2020 року на Прикарпатті діятиме вже більше 30 об’єднаних громад.

Загалом, доопрацьований проєкт держбюджету Верховна Рада повинна ухвалити у другому читанні до кінця листопада. А до 1 грудня – прийняти його вцілому. Далі справа за місцевою владою. Посадовці на місцях повинні узгодити свої бюджети не пізніше 25 грудня. Основне завдання, кажуть в ОДА, щоб казна не була дефіцитною.

Деталі в сюжеті каналу 402:

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.