Гроші

Торги за світлодіодні арки: переможця відхилено, “Ялинки України” очікують на рішення

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
КП “Івано-Франківськміськсвітло” провела в онлайн-системі Prozorro відкриті торги на закупівлю світлодіодної параболічної арки “Фонтан”. Очікувана вартість лоту – 3 млн грн.

Виграв тендер ФОП “Стасюк Олександр Миколайович “, який запропонував ціну 2, 2 мільйони гривень, але його пропозицію було відхилено. Причина – його пропозиція “не відповідає вимогам тендерної документації”. Тепер на рішення очікує наступний претендент – ПП “Ялинка України”з пропозицією майже в 2, 7 мільйони гривень.

Нагадаємо, минулого року місто мало намір придбати світлодіодні новорічні арки за 3 млн грн, аби встановити їх на стометрівці. Тоді в торгах перемогло ПП “Ялинка України” – запропонували вартість арок у 2 985 000 грн. Та ТОВ “Люм’єр Україна” оскаржило це рішення в Антимонопольному комітеті.

Торги скасували, а ПП “Ялинка України” запропонувало встановити арки у Франківську на час новорічно-різдвяних свят світлодіодну  безкоштовно – як подарунок місту. Після свят арки повернули підприємцю, хоча попередньо планували викупити їх і оформити квітковими композиціями.

До теми: Франківські ковалі запропонували мерії не купувати новорічні арки, а замовити у місцевих

Ще дві спроби викупити арки були у березні й червні цього року. Але обидва рази результати тендеру були скасовані.

За даними інформаційно-аналітичної системи YouControl, засновником та керівником ПП “Ялинка України” є підприємець з Тернопільщини Ординанс Петро Борисович.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.