Гроші

Смушак розповів, яку техніку придбають для комунальних підприємств Франківська за 80 млн грн

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак на сесії міськради розповів, яку техніку придбають для комунальних підприємств Франківська за 80 млн грн.

За словами Смушака, ТПВ «Полігон» має намір придбати бульдозер за 3,5 млн грн.

«В «Укргазбанку» є вигідні умови на техніку Респуліки Білорусь. Білорусь компенсовує частину відсотків – 8%. Якщо брати середнє здорожчання техніки, то вона на білоруську техніку становить 26-30%. Тому умови досить вигідні», – говорить Михайло Смушак.

Він розповідає, що Муніципальна дорожня компанія хоче купити два солерозкидачі, катки, два бітумізатори, асфальтоукладчики, зокрема і для тротуарів. «Водоекотехпром» – техніку для очищення дощових мереж та для аварійної служби. Для «Полігону» за кредитні кошти придбають два екскаватори, кран.

«Це основна техніка, яку ми просимо погодити», – каже Смушак.

Депутати підтримали рішення. Дозвіл на отримання кредиту для придбання техніки надали трьом КП – «Муніципальна дорожня компанія», «Івано-Франківськводоекотехпром» та «Полігон ТПВ». Загальна сума кредитів не повинна перевищувати 80 млн грн.

Комунальне підприємство «Муніципальна дорожня компанія» зможе отримати кредит на 40 млн грн, «Івано-Франківськводоекотехпром» – 15 млн грн. А «Полігон ТПВ» – у сумі, що не перевищує 25 млн грн.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.