Гроші

Середня зарплата на Франківщині 7,5 тис грн, а борг з її виплати майже 28 мільйонів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
На Франківщині середній розмір зарплати працівників підприємств у травні становив 7562 грн, пише головне управління статистики. Це вдвічі перевищує мінімальну зарплату 3723 грн.

Найвищий рівень спостерігався в сільському господарстві, на виробництві хімічних речовин і хімічної продукції, на виробництві гумових і пластмасових виробів. Найнижчі нарахування –  в поштовій та кур’єрській діяльності, сфері надання інших видів послуг та сфері операцій з нерухомим майном.

У травні в порівнянні з квітнем зарплата збільшилась на 5,5%, а відносно минулого року – на 28%. Індекс реальної заробітної плати у травні порівняно з квітнем становив 105,6%.

Заборгованість на 1 червня становила 27,8 млн грн. Упродовж травня заборгованість збільшилась на 2,9 млн грн, або на 11,8%.  Борг із виплати зарплати за рахунок коштів місцевих бюджетів склав 5,2 млн грн.

У структурі загальної суми заборгованості 36,5% припадає на економічно активні підприємства, 63,5% – на підприємства, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом. Основна частина суми боргу із виплати заробітної плати припадає на підприємства промисловості (78,8%) та сферу охорони здоров’я (18,6%).

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.