Авто Гроші

Приватні перевізники у Франківську знову вимагають підвищення вартості проїзду

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Перевізники пропонують проїзд по 6 грн.

Пояснюють таку вартість проїзду значним підвищенням цін на пальне, запасні частини, автомобільні шини, витрат на заробітну плату та експлуатацію пасажирського транспорту. Про це повідомила Наталя Кобильчак, очільниця громадської організації «Івано-Франківський регіональний центр».

У міськвиконкомі вже підготували проект рішення та аналіз регуляторного впливу.

“Рішення дозволяє повністю досягнути поставлених цілей, передбачених чинним законодавством, покращення надходжень в бюджет міста податків та зборів, покращення якості надання послуг пасажирського автомобільного транспорту”, – йдеться в обгрунтуванні.

Зокрема у документі йдеться, що “при встановленні оптимальних тарифів на проїзд у міському громадському транспорті збільшаться надходження до бюджету містаі перевізники отримають обгрунтовану можливість прибутку”. А от якщо рішення не прийняти,  “це призведе до відмови перевізників від збиткових маршрутів та банкрутства,  підвищення безробіття та соціальної напруги у суспільстві”.

Нагадаємо, за останні два роки івано-франківське КП «Електроавтотранс» поповнилося 19 тролейбусами і 18 автобусами. В січні нові автобуси випустили на комунальний маршрут №41 “Каскад-Онкодиспансер”. Наступним комунальним маршрутом буде «Пасічна-Крихівці» – вже з 7 березня вулицями міста курсувати автобус №55.

З квітня проїзд у франківських тролейбусах подорожчає вдвічі – з 2 грн до 4 грн. Студенти і учні ПТУ платитимуть половину вартості.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.