Гроші

Первинна нерухомість: які квартири обирають франківці

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Нерухомість в Івано-Франківську завжди в топі запитів серед містян і приїжджих. А з приходом весни наступає і нова хвиля попиту на первинному ринку, – зазначають експерти.

Проаналізувавши кількість укладених угод за останній рік, Аналітичний центр Blago developer підготував рейтинг найбільш популярного житла за площею та кількістю кімнат.

Незмінним лідером в Івано-Франківську є двокімнатні квартири площею до 70 м кв. Їм належить 50-53 % продажів. Покупці обирають затишні мікрорайони міста, де житлові комплекси мають власну внутрішню інфраструктуру. Важливим чинником також є зручна транспортна розв’язка. Тому свої позиції впевнено тримають житлові комплекси, розміщені у мік­рорайонах Івано-Франківська: «Містечко Соборне», «Паркова Алея» та Comfort Park.

У центральній частині міста двокімнатні квартири також користуються значним попитом. Фаворитом з двокімнатних квартир є житловий район Manhattan.

Своєрідний ажіотаж за останні півроку розгорнувся довкола нерухомості бізнес-класу, що будується у центрі міста. Житлові комплекси Main House та «Авторський» відкривають цілком нове бачення життя у цент­рі, чим і підігрівають цікавість інвесторів.

Однокімнатні квартири – популярний сегмент, якому належить 35-38 % продажів. Лідерами за попитом стали ЖК «Паркова алея» та смарт-квартири в сучасному районі Manhattan.

На третьому місці – житло площею від 80 м кв. Це трикімнатні квартири у ЖК «Паркова Алея», «Містечко Соборне», Comfort Park, класичних будинках у райо­ні Manhattan.

15-17 % продажів належить елітним апартаментам площею від 65 м кв. Особливістю елітного житла є локація в елітних комплексах з повною інфраструктурою, вільне планування, неперевершений вид, найвища якість, а у пентхаусах – навіть можливість облаштування шести- та семикімнатних квартир. У комплексі елітних апартаментів Parus інвестори мають повну свободу у виборі планування та безліч дизайнерських рішень щодо організації простору у пентхаусах.

Отже, статистика твердить про широкий спектр запитів на первинному ринку, а вибір інвестора зазвичай залежить від життєвих обставин і пріоритетів. Тому франківські забудовники мають хороші перспективи для розвитку та можливість виходу на всеукраїнський ринок.

Купити квартиру в Івано-Франківську на вигідних умовах можна у ЖК «Паркова Алея», Comfort Park, «Містечко Соборне», Manhattan, комплексі елітних апартаментів і пентхаусів Parus від будівельної компанії Blago developer.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.