Гроші

На Прикарпатті у 2018 реалізували продукції на 65 мільярдів грн

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
За січень-листопад 2018 підприємства області реалізували товарів та послуг на 65 мільярдів гривень. Це склало 2, 9% загального обсягу реалізованої продукції в Україні.

Найбільше реалізували підприємства Калуша – 27,6% від загального обсягу – за рахунок збільшення виробництва хімічної продукції. Про це повідомляє Головне управління статистики Івано-Франківської області.

Також вагомі обсяги промислової продукції реалізували підприємства Бурштина (21,3% загальнообласного обсягу) та Івано-Франківська (18,1%), а також Тисменицького (9,3%), Долинського (7,7%), Рожнятівського (4,4%) та Надвірнянського (3,8%) районів. Частка реалізованої продукції підприємств Рогатинського району склала 2,3%, Коломиї – 1,5%, Снятинського району – 1,1%, Яремче – 0,6%, Галицького району – 0,5%, Богородчанського – 0,4%, Болехова, Городенківського та Косівського районів – по 0,3%, Калуського та Коломийського районів – по 0,2%, Тлумацького – 0,1%, Верховинського району – менше 0,1%.

У розрахунку на одну особу населення області промислової продукції реалізували на 47,2 тисячі грн. Вищий, ніж у середньому по області, цей показник у містах Бурштин, Калуш, Тисменицькому і Долинському районах.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.