Гроші

На Прикарпатті найвища зарплата в сфері електроенергії, найнижча – на пошті

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Середній розмір номінальної заробітної плати на Прикарпатті у листопаді 2018 року становив 7700 грн. Це стосується штатних працівників підприємств, установ, організацій та їхніх відокремлених підрозділів із 10 і більше найманими працівниками.

Це у 2,1 раза перевищує законодавчо встановлений розмір мінімальної заробітної плати (3723 грн), повідомляє головне управління статистики.

Найвищий рівень заробітної плати був на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, в добувній промисловості і розробленні кар’єрів, в сфері державного управління й оборони. Також високі зарплати – в сфері обов`язкового соціального страхування, на виробництві гумових і пластмасових виробів та іншої неметалевої мінеральної продукції, на виробництві хімічних речовин і хімічної продукції. Тут заробітки працівників перевищили середній показник по області на 49,4% – у 1,9 раза.

Найнижчі нарахування заробітної плати зафіксували у поштовій та кур’єрській діяльності, в сфері надання інших видів послуг. Вони не перевищували 61,6% середнього показника по області.

Заробітна плата у листопаді 2018 порівняно з минулим місяцем зменшилась на 0,5%, а відносно листопада минулого року – збільшилась на 23,2%.

Індекс реальної заробітної плати у листопаді 2018, порівняно з жовтнем 2018, становив 98,1%, відносно листопада 2017 – 112,5%.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.